Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lazy - Larg Bixhozit  (Feat. Scandali)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/10/2010

2010-10-03T11:51:32+00:00

Featuring

Scandali
Lazy
Te gith keni lujt bixhoz
Gjithcka po harxhoj kaloj n overdose
Ne ket loj s'fiton ne ket loj vec harxhon
Bixhozi te shkatron

Scandali
Cdo mengjes dal nga shpia xhepat i kam plot
Per mos me shku n bixhoz lutesha ne zot
Kur te futem ne kte loj zdu njeri t m flasi goj
Pasi kam vra xhepat te gjith leket po harxhoj
Ditet ne vijim me shum shton oreksin
Me esht bo sikur drog shok ky Apeksi
Tensioni mbrenda vetes pasi vetem po humb
Po harxhoj gjith bagazhin dhe po i bej shkrumb

Lazy
Te gith keni lujt bixhoz
Gjithcka po harxhoj kaloj n overdose
Ne ket loj s'fiton ne ket loj vec harxhon
Bixhozi te shkatron

Scandali
?????? perfundimi t varferon
Ne ket loj vec harxhon nje her n vit t nderon
Dhe kur fiton 100 fishin ta merr
Del i humb nga ajo der drejt e per ferr
Eshte si drog ky bixhozi merzit co n stres
E nis qe ne mengjes tu lujt poker francez
Admiral apeks texas dhe rrulet
Me mori jeten bixhozi si njeri i mor peng

Lazy
Te gith keni lujt bixhoz
Gjithcka po harxhoj kaloj n overdose
Ne ket loj s'fiton ne ket loj vec harxhon
Bixhozi te shkatron


Ky tekst u dërgua nga MCJon
Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet