Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lea - On The Floor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On The Floor".
3. Video është e këngës "On The Floor", por nuk këndohet nga Lea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea - On The Floor  (Feat. Blasta & Gezim Gashi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Ne Vena"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blasta

Featuring

Gëzim Gashi

06/07/2013

2013-07-06T13:50:54+00:00Lea:

Sot jom ka vi ??
veshu me shije
ndjehu leht
si per qdo dit
ti je shum i mir
veq gabim e ki?
nese nuk leviz
me pak ti

Shtrije ntok
On the floor
make her body
scream more???
make her feel
Shtrije ntok
On the floor
mbeshtete te ju
oh more
nuk eshte e veshtir

Gezim:
I GOT YOU ON MY MIND 4X

Blasta:
.......?
c*cat e thob*n me ja vrejt o leht
qka i thu si kerset indiferente komplet
e imagjinoj veten me to nbregdet
po menoj pa brek n'det
tpremten e tshtunen e pres per me e pa
syt rri tu i la pa e pa mu kan tha
e po du me i fol
jom ka qes tym
5 dit gjum se mduhet inspirim.

Lea...
Shtrije ntok
On the floor
make her body
scream more???
make her feel
Shtrije ntok
On the floor
mbeshtete te ju
oh more
nuk eshte e veshtire

Gezim:
I GOT YOU ON MY MIND 4X


Ky tekst u dërgua nga ElitaShala
Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet