Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledina Çelo - Harresa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa te kam dashur, dikur…
Tani jo me mjerisht
Per shkak te harreses, ndoshta
Ku ta dish!

Kur rendnim pas yjeve,dikur…
Te luajtur, natyrisht
Mbi shpine te arushes se madhe,
Kometes me bisht…

Qielli e ka humbur magjine
Dhe hene e brishte.
Per shkak te harreses,ndoshta…
Te dashurise

Cudi sa te kam dashur dikur …
S‘kthehet asgje serish…
C‘kuptim do te kishte harresa,
Ndryshe po te ish?!
Ledina Çelo
Publikimi: 01/12/2023
Teksti: Timo Flloko


Ledina Çelo - Harresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harresa".
3. Video është e këngës "Harresa", por nuk këndohet nga Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:


Komente 0