A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula - U Harrum


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  240

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/05/2017

2017-05-14T14:00:00

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Lyrics:

Ledri Vula

Video Production:

Entermedia

Participating in

Zhurma Show 2017
Nuk e di pse moti s'jena pa'
Nuk jena pa'
As s'jena bashkë, as s'jena nda'
Nuk jena nda'
As s'jena t'dyt, as s'jena njo
As s'jena nalt, as s'kena ra
Me menu për neve edhe sa?
Veç e di që ment te ti i kom hala

S'po thom shko, as nuk po thom une rri
Nuk po t'thom 'ti kujtomë'
As 'kthema gjysën tem ti'
Unë po vi te ti, unë po vi te ti
Veç kallxom ku je ti, ku je ti?

Se u harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë

Krejt qka ki mi jep
Edhe krejt qka kom ti jap
Nëse ti nuk m'len vet
Edhe une ty t'rri ngat, hey
Dita po ecë shpejtë
E nata po rrin gat
Nëse kohen sun e kthejna
Unë e ti a kthehëm prap?

E di që kena me kon dy
Kena, kena me kon dy
Nëse ti bohësh Hana jem
Edhe une Dilli yt
Nëse kena me kon vet
S'kena, s'kena me kon dy
Mos bon skena, mos bon skena
E çka kena mos m'pyt

Ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Nuk kena fund
Ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Jo ti e unë, unë
Nuk kena fund

Veç u harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë
Ah babe, ah babe
Malli em ka ma-a-a-a-arrë

U harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli m'ka marrë, marrë
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli m'ka marrë, marrë
Ah babe, ah babe
Malli m'ka ma-a-a-a-arrë
Ah babe, ah babe
Malli m'ka ma-a-a-a-arrë


Lyrics submited by  Tonnidase-Cards (4)

2018-07-27 22:38:20
Krejt qka ki mi jep
Edhe krejt qka kom ti jap
Nëse ti nuk m'len vet
Edhe une ty t'rri ngat, hey
2018-02-18 19:33:13
Se u harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli em ka marrë, marrë
Ah babe,ah babe
Malli em kama-a-a-a-arrë
2018-01-18 19:16:58
Nuk e di pse moti s'jena pa
Nuk jena pa
As s'jena bashke,as s'jena nda
Nuk jena nda
Me menu per neve edhe sa
Vec e di qe ment te ti i kom hala
U krijua nga Odeta 2017-10-31 23:20:45
Nese ti bohesh hana jeme
Edhe une dilli yt

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019