TEKSTESHQIP

Lendita Mjekiqi, Naimi, Lori & Edi
Sa Te Dashke Lalka Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Te Dashke Lalka Ty" kënduar nga Lendita Mjekiqi, Naimi, Lori & Edi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.