A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Hajde Nuse Reja Jeme


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

See Also

Vjollca Selimi

See Also

Shqipe Krivenjeva

Song from the album:

"Kalle Vllau Jonë Me Raketa"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Nuse Reja Jeme" sung by Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shyhrete Behluli. We wish that's the lyrics you are looking for:

I
S'po kam sabër ma me prit
Mezi prita me u bo dit
Po thot nana knoni bija
Po na vjen nusja te shpija x2

ref:x2
Hajde nuse reja jeme
Kam me të dasht si bijën teme
Ka dit ZOTI ku me të pru
Nana shum t'paska uru

II
Hajde hajde ngutu vëlla
Paske nusen çka me pa
Po thot motra gojën plot
Kurr su gëzova sikur sot

ref:x2
Hajde nuse reja jeme
Kam me të dasht si bijën teme
Ka dit ZOTI ku me të pru
Nana shum t'paska uru

III
Miq e shok që keni ndodh
Ndoshta pak ju jeni lodh
Po kshtu dasma ka lezet
Ju i dhat ma shum shyhret

ref:x2
Hajde nuse reja jeme
Kam me të dasht si bijën teme
Ka dit ZOTI ku me të pru
Nana shum të paska uru.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019