Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Hajt Moj Nanë Se M'i Lujte Mentë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Vjollca Selimi

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

Këngë e albumit:

"Kalle Vllau Jonë Me Raketa"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Moj Nanë Se M'i Lujte Mentë" kënduar nga Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet