A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Leon - Vagabond


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/10/2019

2019-10-05T18:00:11

Muzika:

Alandy

Teksti:

Leon

Video Produksioni:

MAX Production

Muzika & Produksioni:

Trinium"Vagabond" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Leon.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Leon i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fatbardha Mustafa (Bardha). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sa her me ze nata pa ty qe nuk vjen edhe pse vagabon ti me pelqen dua a po sdu ti genjen dhe un te besoj sa her ti von vjen vagabon bukur ti se ndjen kur te du ti kthehesh ..... 2...Ti do mbetesh vagabon por un ty ste ndrroj me pelqen dhe kur gabon kshtu un kurr ste ndrroj. Jo nuk jam penduar dhe pse ti je dreq un te dua vagabon ti keq dhe me prish asgje ti nuk ndreq .. nuk em ke lenduar dhe kur vjen i pir sa te dua vetem un e di dua te jetoj edhe pse je ti .. 4...Ti do mbetesh vagabon por un ty ste ndrroooojjj me pelqeeen dhe kur gabon kshtu te dashuroj..


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019