TEKSTESHQIP

Leon
Hallakam
Lyrics
(Feat. Jutta)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hallakam" kënduar nga Leon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është fakt që klipet kanë një impakt të veçantë, ndaj, ky materiali muzikor u finalizua tek shikuesit i punuar nga sfera vizuale me anë të një videoklipi, video produksioni i të cilit u përgatit nga Deal Production. Ky videoklip u publikua më 7 Qershor 2023. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Jutta & Leon, ndërsa orkestrimin dhe produksionin audio e realizoi EngliVersal.