Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Greatest Hits: Dilema

Leonora Jakupi - Egersira Qe Vret (1997)

Leonora Jakupi - Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte) (2001)

Leonora Jakupi - Sahara (2002)

Leonora Jakupi - Kaperolle (2002)

Leonora Jakupi - Krejt Ndryshe (2003)

Leonora Jakupi - Hite Te Zgjedhura (2004)

Leonora Jakupi - Leonora (2005)

Leonora Jakupi - Zemra Te Kerkon (2006)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet