Leonora Jakupi

Kujt Po I Buzëqesh Kaq Shumë Leonora Jakupi?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-10-2015]
Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, nuk është edhe aq aktive në rrjetet sociale.

Jakupi, vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të famshme në vendin tonë, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto, ku dhe duket për mrekulli. Por, kujt i ka dhuruar këngëtarja këtë buzëqeshje kaq të ëmbel … nuk na ka mundësuar që ta shohim.
 (Indeksonline)

Kujt Po I Buzëqesh Kaq Shumë Leonora Jakupi?


Komente 1