Leonora Jakupi

Ekskluzive: Leonora Jakupi Ka Një Mesazh Për Shqiptarët

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-02-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri në skenën muzikore, por në fakt fansat e saj duhet të bëjnë vetëm edhe pak durim pasi kënga e saj më e re është gati.

Leonora është shquar gjithmonë për patriotizxmin e saj, mbase edhe pak të tepruar mirëpo kjo është edhe arsyeja që kënga e saj e re është patriotike dhe me mesazh të fuqishëm për shqiptarët.

“Këtë projekt e kam filluar afër dy vite arsyeja pse është vonuar është sepse kam dashur që të jetë diçka speciale për këtë festë të madhështore gjithashtu dhe për fansat e mi. Vonesa e kësaj kënge dedikuar Pavarsisë së Kosovës e arsyeton sepse ka dal një këngë jashtëzakonisht e realizuar mirë dhe ka një mesazh senziblizues për shqiptarët e Kosovës”, ka thënë Leonora Jakupi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ekskluzive: Leonora Jakupi Ka Një Mesazh Për Shqiptarët


Komente 0