Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leonora Jakupi - Mos E Ndrydh Ti Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2010

2010-02-10T22:55:04Mos e ndrydh ti veren se dikush do vij
mos e ndal ti eren lere te te fryn
mos ju tremb ti diellit lere te ndriqon
mos e ndrydh ti zemren le te dashuron

mos e prish ti endrren lere te mundon
mos e vrit ti zemren lere te te endrron
se ne endrren tende nje dikush do vij
do ta vrasi dhimbjen tjeter dashuri

Se asnjeri nuk mund ta di a eshte e vetmja dashuri ajo qe sod te ngjan ne shprese, neser ajo vdes se linde nje dite dhe perendon, dhe neser dielli prap agon dhe ti nje tjeter dashuron dhe shpejte harron se linde nje dite dhe perendon, dhe neser dielli prap agon dhe ti nje tjeter dashuron dhe shpejte m'harron

Mos e ndrydh ti veren se dikush do vij
mos e ndal ti eren lere te te fryn
mos ju tremb ti diellit lere te ndriqon
mos e ndrydh ti zemren le te dashuron

mos e prish ti endrren lere te mundon
mos e vrit ti zemren lere te te endrron
se ne endrren tende nje dikush do vij
do ta vrasi dhimbjen tjeter dashuri

Se asnjeri nuk mund ta di a eshte e vetmja dashuri ajo qe sod te ngjan ne shprese, neser ajo vdes se linde nje dite dhe perendon, dhe neser dielli prap agon dhe ti nje tjeter dashuron dhe shpejte harron se linde nje dite dhe perendon, dhe neser dielli prap agon dhe ti nje tjeter dashuron dhe shpejte m'harron

Mos e prish ti endrren lere te mundon
Mos e vrit zemren lere te te endrron....


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...