Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Kush Do Ta Puthi Buzen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

fjalet me mbaruan se di skam forcen ku te gjej ty ste kam pran me mungon nje prekje shikimi im ku je ti marrjet nga kujtimet e tua gabimi me i bukur per mua pyes veten time dhe nuk ndryshoj nuk harroj

REF:2x
kush do ta puthi buzen
kujt po ja thua fjalet qe mi the
kush do ta fali ndjenjen tiiiii jo më nuk më nje

kush do ta puthi buzen
kujt po ja thua fjalet qe mi the
kush do ta fali ndjenjen tiiiii jo më nuk më nje

fjalet me mbaruan se di skam forcen ku te gjej ty ste kam pran me mungon nje prekje shikimi im ku je ti

REF:2x
kush do ta puthi buzen
kujt po ja thua fjalet qe mi the
kush do ta fali ndjenjen tiiiii jo më nuk më nje

kush do ta puthi buzen
kujt po ja thua fjalet qe mi the
kush do ta fali ndjenjen tiiiii jo më nuk më nje


Ky tekst u dërgua nga BonitaLeonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Leonora Jakupi - Kush Do Ta Puthi Buzen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Do Ta Puthi Buzen".
3. Video është e këngës "Kush Do Ta Puthi Buzen", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0