Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Gjer Ne Shtrat Me Ke Ndezur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Nskaj te botes diku larg
ku dielli sgroh dot sikur atje
mblesh kujtimet varg e varg
e per ty e nisja keng te re
gjer ne eshtra me ke ndezur
me ato puthje qe mi dhe
ne shtat qiej ti me ke hedhur
shum te dua kur me the

reff
ja rembeve driten diellit
bota mbet e zhytur nterr
lshoma i rreze shpetoma shpirtin
mos me le te vdes ket tmer

Shpesh mendoi per ato dit qe nuk na ndante drit as terr
diq me mblidhet lomsh ne fyt e nga malli gjumi sme merr
gjer ne eshtra me ke ndezur
me ato puthje qe mi dhe
ne shtat qiej ti me ke hedhur
shum te dua kur me the

reff
ja rembeve driten diellit
bota mbetet e zhytur nterr
lshoma i rreze shpetoma shpirtin
mos me le te vdes ket tmer

Ky tekst u dërgua nga  lauraPublikimi: 01/12/2003
Muzika: Xhevdet Gashi
Orkestrimi: Xhevdet Gashi


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0


Leonora Jakupi - Gjer Ne Shtrat Me Ke Ndezur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjer Ne Shtrat Me Ke Ndezur".
3. Video është e këngës "Gjer Ne Shtrat Me Ke Ndezur", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.