Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Ti Me Je Shum Xheloz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34

Ti dramatizon i skenon gjerat pa hije,
ti egzagjeron edhe shton fajl pa hije,
ti manifeston xhelozi,
xhelozii,
ti manipulon n' mua siq don tii

Ref. ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii
ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii

Ti endrrat qe i'she ke deshir te jen met vertet,
mirpo endrrat tua nuk behen kurr realitet,
ti nuk ke besim andaj shpreh shum xhelozii,
me ty nuk po shkon gjeje nje tjeter ti

Ref. ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii
ti me je shum xheloz,
me ty nuk kam qetsi,
bile dhe shum nervoz,
gjeje nje tjeter tii iii


Ky tekst u dërgua nga EmmiLeonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Leonora Jakupi - Ti Me Je Shum Xheloz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Je Shum Xheloz".
3. Video është e këngës "Ti Me Je Shum Xheloz", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0