Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leonora Jakupi - Më Je Bër Perditshmeri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Je Bër Perditshmeri".
3. Video është e këngës "Më Je Bër Perditshmeri", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - Më Je Bër Perditshmeri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/01/2012

2012-01-05T10:08:07+00:00Jetoj me kujtime
Je bër pjes e zemrës time
Sa dilema ne shpirt mua
Ti po më shkakton

Kam tentuar
Për të harruar
Ti kthej ndjenjat me dy duart
Mirpo shpirti im nuk më lejon

Sa dilema shqetësuse ti obsesion
Sa dilema përvëluse ti tek un përgjithmon
Keq për mua keq për ty e shum keq për ne të dy
Më ndihmo mua të të ndihmoj ty

refreni 2x:
Më je bër përditshmëri
Më je bër drit e syve të mi
Të kam lotin tim, mu në qërpik
Të dua dhe pik

Jetoj shpresa ime
Me ty më lidhin shum kujtime
Më trego se si nga zemra
Ty të të largoj

E më thuaj shum po vuaj
Me ty s'bën, pa ty e huaj
Më ndihmo se si të të haroj

Sa dilema shqetësuse ti obsesion
Sa dilema përvëluse ti tek un përgjithmon
Keq për mua keq për ty e shum keq për ne të dy
Më ndihmo mua të të ndihmoj ty

refreni 6x:
Më je bër përditshmëri
Më je bër drit e syve të mi
Të kam lotin tim, mu në qërpik
Të dua dhe pik


Ky tekst u dërgua nga Sicki
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet