Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - As Mos Provo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31me je ber si hija ime
nga do shkoj
nuk e di si ty te largoj
si kuptoj kto insistime
fjala ime ty nuk te mjafton
asgje nuk te ndalon
une e di shum mir qe ti ke mjaft durim po tek un jo ske as pak ndikim
nuk e ndryshoj mendjen time
me kto premtime qe nuk vlejne asgje
me mir mos vazhdo me
(ref). ik tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojne
fjalet e tua nuk i dua
nuk ke shans me lujt me mua
jo me mir as mos provo
(ref). ik tani se nuk kam koh per loje
syt e tu nuk mund te me mashtrojne
falet e tua nuk i dua
nuk ke shans me lujt me mua jo
me mir as mos provo
a se sheh se cdo gje qe ben eshte e kote
pse skupton se smund te me kesh dot
nuk kam asgje kunder teje
po prej meje me mir duart qoj
une thjesht po te tregoj
nuk e besoju asnje fjale qe ti e flet
skam nevoj pra per kete muhabet
smund te me genjesh ti mua
se nuk dua dhe nuk do te lejoj
asken te me mashtroj
(ref). ik tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojne
fjalet e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua jo
me mir as mos provo
(ref). ik, tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojn
fjalt e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua
jo me mir as mos provo
(ref). ik tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojn
fjalet e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua
jo me mir as mos provo
i(ref). k tani se nuk kam kohe per loje
syte e tu nuk mund te me mashtrojne
fjalt e tua nuk i dua
nuk ke shans me luj me mua
jo me mir as mos provo


Ky tekst u dërgua nga  xhulioLeonora Jakupi
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: VFM 2005
Muzika: Enis Presheva
Orkestrimi: Enis Presheva


Leonora Jakupi - As Mos Provo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Mos Provo".
3. Video është e këngës "As Mos Provo", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0