Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi - Kerkon Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kerkon Shume".
3. Video është e këngës "Kerkon Shume", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Leonora Jakupi - Kerkon Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Muzika & Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"Leonora"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00Nese ka pak fat kjo dashuri
me mir dije se qka te pret ty
ska me pun as obligime i vetem nuk shkon pushime mos me thuaj shpirt nuk e kam dit

ke kerkuar qe te jemi bashk
duroj fjalet qe po ti them tash
me i njejti ske me mbet tjeter qka te pret ne jet qysh e lype edhe e ke gjet

REF ti tash po ke deshir te jemi qift i mir ti po kerkon shum e nuk po pytem une tash a po e sheh se ende nuk me njeh se von e ke kuptu prej teje qka po du 2x

Nese un dhe ti dot kemi fat nuk e di sa do te na shkoj larg ti em dashje a pa dashje thell je futur ne telashe nese em dashuron ti perballon

ke kerkuar qe te jemi bashk duroj fjalet qe po ti them tash me i njejti ske me mbet tjeter qka te pert ne jet qysh e lype edhe e ke gjet

REF Ti tash po ke deshir te jemi qift i mir ti po kerkon shum e nuk po pytem un tash a po e sheh se ende nuk me njeh se von e ke kupt prej teje qka po du 3x

Muzika: Enis Presheva
Orkestrimi: Enis Presheva

Ky tekst u dërgua nga Wiwoza
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë