Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi - Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Leonora Jakupi - Luj Luj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

04/11/2020

2020-11-04T16:00:02+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj Luj" kënduar nga Leonora Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 22 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
22

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Saranda Krasniqi - Luj Luj

Pa ekall diskotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Pa ekall dikotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Ta kam thënë o zemer e po ta them prap
Nata esht e bukur kur festojm në club
Fort muzika ndihet gotat mbushen plot
Neser nuk i dihet lum kush jeton sot
Për të është kjo bot
naj naj naj naj naj naj naj naj

Luj luj luj,luj o shpirti jem
Sonte atmosfera ka per tu mbajt n mend
Luj luj luj,luj zemër me mu
Pa ekall sot diskotekën skena ku me shku ku me shkuu

Kur jam afër teje orët nuk i ndjej
Vetën time zemër veq te ty e gjej

Ku është diskoteka njerëz ndisponim
Më e bukur duket jeta me ty shpirti im

Lum kush jeton sot për të është kjo bot
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Luj luj luj,luj o shpirti jem
Sonte atmosfera ka për tu mbajt n men
Luj luj luj,luj zemër me mu
Pa ekall sot diskotekën skena ku me shku

Pa ekall diskotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj
Pa ekall diskotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Luj luj luj,luj o shpirti jem
Sonte atmosfera ka per tu mbajt n men
Luj luj luj,luj zemër me mu
Pa ekall sot diskotekën skena ku me shku, ku me shku(REF)

Smail Puraj - Luj Luj

o sonte ne kyt vend per ty
dua me keng per ty moj
bukuroshe qe zemeren me ke
marr qe zemren me ke marr

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x2

o sonte ne kyt vend per ty
dua t'kendoj tan naten pa
ja nda me ty dua t'vallezoj
oooo me ty dua t'vallezoj

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x2

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x3

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x3

Gramoz Gervalla - Luj Luj

Na e dim qe je valltare me vallzu a pot vjen marr Si tja kesh lakmi naj kuj merr mindilin hyn e luj

Ref
Luj Luj mos prito bashk me neve ti vallzo sonte luj deri n'maksimum digje kalle bone shkru
ref 2

Qysh po din me lujt atë bel para valles pse spo del Kan hy nvalle krejt po lujn me ta shku ty nuk po mujn

Ref
Luj Luj mos prito bashk me neve ti vallzo sonte luj deri n'maksimum digje kalle bone shkru
ref:4

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë