Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Kur Jemi Bashke Te Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kur zbardh agimi
përherë unë ty të pres
bashkë me shoqet
të shoh dhe ty

dhe dielli lind më shpejt
dhe gazi zemrën ndez
kur shihemi të dy

dhe dielli lind më shpejt
dhe gazi zemrën ndez
kur shihemi të dy.

mbrëmjeve parkut
shëtisim bashkë të dy
dhe flladi flokët
na përkëdhel

kur vellon nata hedh,
mes dritash unë e ti
ne pranë e pranë të dy

dielli lind ditë e re përshëndet
jetë e re vrulli i saj më fton tek ty


Ky tekst u dërgua nga  butrint

Liliana Kondakçi - Kur Jemi Bashke Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Jemi Bashke Te Dy".
3. Video është e këngës "Kur Jemi Bashke Te Dy", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0