Më mbaj mend (për 1 muaj)


Liria Dedvukaj - M'ka Dhan Baci 12 Vjeçe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Dhan Baci 12 Vjeçe".
3. Video është e këngës "M'ka Dhan Baci 12 Vjeçe", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liria Dedvukaj - M'ka Dhan Baci 12 Vjeçe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Lindi Dashuria"

Këngë e albumit:

"S'më Meriton"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

25/08/2009

2009-08-25T18:28:08+00:00Hej ,mka dhan baci 12 vjece
Jam e vogel o ,sjam e vogel o
Se m'ka dhan e spo kam derte
Jam e vogel o, sjam e vogel o.

Hej,por mka dhan pas burris keqe
Jam e vogel o ,sjam e vogel o.
Hem i keq e ,hem faqezi e.
Jam e vogel o,sjam e vogel o.

Hej,ma kap gjumi me krye n'hi e,
Jam e vogel o, sjam e vogel o.
Me krye n'hi me kam n cardake
Jam e vogel o,sjam e vogel o.

E per vetin sdin aspake,
Jam e vogel o,sjam e vogel o,
E kapi ngryke e coj en shtrate
Jam e vogel o, sjam e vogel o.


Ky tekst u dërgua nga  eliza
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë