Më mbaj mend (për 1 muaj)


Liria - Dridhe Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe Sonte".
3. Video është e këngës "Dridhe Sonte", por nuk këndohet nga Liria.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liria - Dridhe Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Muzika & Teksti:

Roy Meta

Orkestrimi:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

07/08/2018

2018-08-07T15:41:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhe Sonte" kënduar nga Liria.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Liria i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Roy Meta
Teksti: Roy Meta
Orkestrimi: Marenglen BojaDërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kujtim Akiku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne sy e vetulla krejt ti shiqova
Si ti ma femer kurr nuk takova
Veq ti je zemer vajz ideale
shume terheqese dhe shume fatale

Diskoteka plot me femra
ste ngjan njera e as tjetra
ne oret e vona te ksaj nate
je deshira ma e madhe.

Ref 2x
Hajde dridhe sonte krejt ta kallim
e krejt vendin si cdo her ta ngjallim
mos e le pa kcy moj karramele
ty tkam bukuroshe top modele

Kur hyn ka dera,dridhet krejt veni
vjen disponimi, ndrron ambienti
veq ti e din qka don zemra jeme
si me qenë bash per mu e leme.

Diskoteka plot me femra
ste ngjan njera e as tjetra
ne oret e vona te ksaj nate
je deshira ma e madhe.

Ref 4x
Hajde dridhe sonte krejt ta kallim
e krejt vendin si cdo her ta ngjallim
mos e le pa kcy moj karramele
ty tkam bukuroshe top modeleMë Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë