Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lori - Profiter Ne Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Profiter Në Dashuri"
Ajo prap ste pelqen cilen tash ke ne ren o profiter si un nuk ka
ku do qe argetohesh prap te un dorzohesh refehesh,dhe frehesh vetem me mua
Mbetem nr 1 nga te gjitha qe i pate,mbetem nr 1 tjerat le te jen mekate,mbetem nr 1 tjerat vetem defilime profiteri im prap me thua Zemra ime

ref:
Defilo ti defilo profiter i dashuris defilo por mos haro se te un prap do te vish x2

Sa bjonde e brune dashuri te ngatrume o profiter edhe sa e sa..Por un nuk merzitem dita dites po ritem kur mua me thua Si Ti Zemer Ska
Mbetem nr 1 nga te gjitha qe i pate mbetem nr 1 tjerat le te jen mekate,mbetem nr 1 tjerat vetem defilime profiteri im prap me thua Zemra ime

ref:
Defilo ti defilo profiter i dashuris defilo por mos haro se te un prap do te vish x2

Defilo ti defilo vajza tbukra veq kerko po asnje ste pelqen ty ska si un o Dashuri x2

ref:
Defilo ti defilo profiter i dashuris defilo por mos haro se te un prap do te vish x2


Ky tekst u dërgua nga Minna!
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...