Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorik Selmani - Pse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF

Pse ma bone copa shpirtin
Pse pa drejt ma vrave zemren
Jo nuk e pranoj un ndarjen
Ti te jesh e dikujt tjeter

Pse ma bone copa shpirtin
Pse pa drejt ma vrave zemren
Jo nuk e pranoj un ndarjen
Ti te jesh e dikujt tjeter

STROF


Ma morre shpirtin ti
Vetem laffe llafe llafe
I mbytur ne vetmi
Me mungon prej asaj nate


BRIXH

Ajde thuja shpirtit shpirtit
Sa me paske dash
Ajde thuj te verteten zemres
Qe u dogj me tpa


STROF

Jo nuk e paskan dit
Ti ske ndjenja je dinake
A ke gjak nzemer ti
Pse spo te vrasin kto mekate
Lorik Selmani
Publikimi: 09/06/2022
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Video Produksioni: Time Pictures
Prod: Twix


Lorik Selmani - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Lorik Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorik Selmani:


Komente 0