Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Machiato Band - Tjeter Jete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter Jete".
3. Video është e këngës "Tjeter Jete", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Machiato Band - Tjeter Jete  (Feat. Gentz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Genc Prelvukaj

03/03/2014

2014-03-03T14:57:10+00:0089 kur Prishtina ishte ne rruge
minator e puntor krejt te pa pun
ishte e kohe e rezistences kohe plot me
frik por bashk e kalum çdo sfidë

Ref.
Filloj me 17/2008 per ne të dy
Filloj me 17/2008 nje tjeter Jetë

98 kur çdo ishte ne flakë
te mbaja ne gji e te jepja shpres çdo nat
ishte vit qe djegej çdo mal dhe çdo gur
dhe lutem qe te mos kthehet kurre

Ref.
Filloj me 17/2008 per ne të dy
Filloj me 17/2008 nje tjeter Jetë

Genc Prevlukaj :
Ne ishim me fat shum koh te shtira
lam pas prap mbaj n`gji dhe shpesh nalem e
kujtojm shum qifte me floke te thinjura
me rrudha n`ball qe se pan diten e 17
paqin dit bardh atje nalt
e te tjerve pleqeri t`lumtur

Ref.
Filloj me 17/2008 per ne të dy
Filloj me 17/2008 nje tjeter Jetë


Ky tekst u dërgua nga Dia
Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet