Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mad Lion - Krejt Mahalla Ne Disco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Mahalla Ne Disco".
3. Video është e këngës "Krejt Mahalla Ne Disco", por nuk këndohet nga Mad Lion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mad Lion - Krejt Mahalla Ne Disco  (Feat. Hekuran Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"200 Km N'orë"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hekuran Krasniqi

29/07/2006

2006-07-29T07:52:02+00:00yeah Hajde krejt.... hajde mo

Ref: 2X
Krejt mahalla n'disko
krejt ikin nga shpija
per dritare e per dere
pajini kojshia

Kcejn nga dritaret t'veshta n'pigjama
nderrohen ne qufrra ose te lama
grithen taraba lyhen te sana
i lojn te sona teshat e gjona
diten n'dimija naten n'miniq
uooou mahalla na u flliq
kthizat ne fush gjyksat ne out
trapin n'korner t'gatshme per shut
kerret u mushen u nisen xeher
krejt mahalla ndisko n'sheher
ku i lat dimijat shoqet e mija
sonte po flliqem une e ju trija
heeeejjj pom bjen ne mend
tu u kthy te shpija nalem me ni vend
se qef po kom me u bo dit me i ni tu bertit

Ref: 2X
Krejt mahalla n'disko
krejt ikin nga shpija
per dritare e per dere
pajini kojshia

yeahh yeahhh gramofon

Shoqe mahalles nalt tpast nona
e di qe at sendin fort ta ka ana
sa llastiku per ty o ka qelet
me kon baresh i bon bitcha edhe delet
baaboo baaabo pom vjen nxeht
kur tpreki permas uuuuuuuuhhhhhhh sa lezet
diten fustan me shami e nalle
naten me shorce e me sandalle
tjetra kojshike po vjen si zhag
pak me gisht fiki fiki e shkreta u lag
hejj o qika ja nisi sisko
krejt jemi dal krejt mahlla ndisko

Ref: 2X
Krejt mahalla n'disko
krejt ikin nga shpija
per dritare e per dere
pajini kojshia
Kët kajk e ka knuar Muhamed Bellanoca


Ky tekst u dërgua nga  muhamed
Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet