Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - 200 Km N Ore (Feat. Mirsa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

per krej ata qe e dojn shpejtsin
mirsa mad lion
mirsa:
naraana

mad lion:
pas 200 or tona ligjet i thej
kur ty te kom permas krej osht OK
motori u nxe edhe flak po qet
koh kena boll kurkush nuk na pret
si vetima si era qaj neper terr
pasat e pacak jena mush sherr
rritet adrenalina km kalojn
rruzat e gjakut n' trup po na vlojn
qaq jena shpejt sna kap as
syt bajn drit si unaza prej ari
maju mir e bukur shum e urt
ska panik je ne dor te sigurt
kullat ushtojn e
me motorr n'rrug veq ti dhe un
nat shum e qet n'qershor
knaqesi pa kufi

mirsa:
200 Km n'or
un dhe ti ne kete nat
adrenalina arritet
nata sonte osht e gjat

e dhoma nxjerri zjarr e era flokt pesh mi qon
adrenalina n'trup n'maksimum po shkon
ngjitem pas trupit tond
ne kete autostrad kete nat
ouou
dhe 200 Km n'or bahsk po shkojm
dhe ligjet po i thejm
rrezikun e harrojm
dhe gjaku po me vlon
kete autostrad kete natt
ou kete nat

Ref:
200 Km n'or
un e ti ne kete nat
adrenalina arritet
nata sonte osht e gjat.2X

nata sonte osht e gjat
osht e gjat
e gjat
ououou

Mad Lion MIrsa
ououou


Ky tekst u dërgua nga  fllanxa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mad Lion
Featuring: Mirsa Kerceli
Publikimi: 01/12/2006


Mad Lion - 200 Km N Ore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "200 Km N Ore".
3. Video është e këngës "200 Km N Ore", por nuk këndohet nga Mad Lion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:


Komente 0