A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Mos Qaj


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"çka Po Thu"


Ishte hera e fundit
Une qe tu afrova
Syte e tu te perlotur
Ndarjen e lexova

Buzet peshperiten
Por fjalet se than
Zemrat e kuptuarn
Se bashke me nuk jan

Re:f 1x
Mos qaj ti per mua
Se un vete gabova
Dashurine qe ma dhe
Une se meritova

Mos qaj ti per mua
Fajin e kam vet
Dashurin qe kisha
Kurr skam per ta gjete

Shum gabime kom
Ne fund e kuptova
Shpesh t’kam ba me qajt
Shum here te lendova

Edhe pse ne jete
Shum deshira ska
Vetem ty te kisha
Por as me ty sjam

Ref: 3
Mos qaj ti per mua
Se un vete gabova
Dashurine qe ma dhe
Une se meritova

Mos qaj ti per mua
Fajin e kam vet
Dashurin qe kisha
Kurr skam per ta gjete


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019