A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Qka T'bon Vetja S'ta Bon Kush


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/05/2012

2012-05-31T12:14:15

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Këngë e albumit:

"Nje Her Vjen Vera Kah Dera"


[Mahmut:]

kur mendoj sa ngat tkam pas
zemer mjera don mem plas
kush sma qan hallin mu t'shkretit
Ahh medet qka i bona vetit [2her]

[Shyherete:]

veq ni fjal tma kishe than
kam pas zemren me ta fal
tash let digjet zemra prsush
qka tbon vetja sta bon kush [2her]

[Mahmut:]

ndoshta qik nuk u bo von
me lulzu dashnija jon
pse pom thon mua kta sy
je per mu e jam per ty [2her]

[Shyhrete:]

me i pas than ateher kto fjal
sot s'tkish ra zemra ne hall
tash let digjet zemer mjera
ni her t vjen vera ka dera [2her]

[Mahmut:]

qysh mor Zot kto ment mi more
qysh mem ik zogu pi dore
veq per ty i lutem Zotit
Ahh ti kisha ment e sotit [2her]

[Shyhrete:]

mos qit djalo petlla n'uj
Zoti ment sja merr kurkujt
veq ni gjo msoje ne jet
hekri rrehet sa osht i nxeht [2her]


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019