Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Në Ballkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Ballkon".
3. Video është e këngës "Në Ballkon", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Në Ballkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Nje Her Vjen Vera Kah Dera"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-12-01T11:00:00+00:00Mahmuti...
Ne ballkon o
Ta pash shtatin
Ishe tuj
Çellou sahatin x2

Shyhreti...
Un sahatin
E çellova
Ti me vete
Un s'te kallzova x2

Mahmuti...
Kur te thash
Me dal ne baçe
Dy pik loti
T'ran per façe x2

Shyhreti...
Baba e nona
M'çellun ngate
Lot me piken
Mbi sahate x2

...

Mahmuti...
S'kisha dasht moj
Couc ma shume
N'vend t'sahatit
T'isha une x2

Shyhreti...
Mos em fol djal
Per sahatin
Se na vet do
Ta gjejm vaktin x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë