A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Qka Ke Dasht E Ke Pas


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Helmi Ne Mjalte"


e ke dit ti e kam dit une e kan dit krejt se vjen nje fund po skam besu njeri gjall se kshtu fundi ka me na ardh
ah sa mke vra sa mke ba me qa shum me mu ke lujt shum tash ke me vujt

ref:
qka ke dhasht e ke pas se prap zemren ma ke plas taksirati tash t´ka gjet se e mira tka qu pesh 2x

e ke dit ti e kam dit une e kan dit krejt se vjen nje fund po skam besu njeri gjall se kshtu fundi ka me na ardh
ah sa mke vra sa mke ba me qa shum me mu ke lujt shum tash ki me vujt

ref:qka ke dasht e ke pas se prap zemren ma ke plas taksirati tash tka gjet se e mira tka qu pesh 4x


Lyrics submited by Mnk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019