A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Si Ke Puna Per Me Dal


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Moj E Mira Te Bunari"


shyhretja:
Si ke pua per me dal tash po i thue tjera fjal nuk e di kon e ki ngu nuk e di pse mje idhnuuu.

mahmuti:
E kush tka rrejt oj qik jalla pom lon met e qysh po fol kan hallku jalla veq per keq.

shyhretja:
O hajde hajde djal me mu leri qka flet botaaa mos u bon marak o per fjalt e kota

shyhretja,mahmuti:
Hajde hajde djal me mu leri qka flet bota mos u bon marak o per fjalt e kota

shyhretja:
Sa shum mendjen ta kan ndrru e tkan rrjet e tkan mashtruuu a tkam than djal ni mij her aspak fjat mos mi besu.

mahmuti:

O fjalt e huja qik more i ke ngu e nuk po she oj qik dojn me na larguuu.

enkelejda:
o hajde hajde djal me mu leri qka flet bota mos u bon marak o per fjalt e kotaa.

shyhretja,mahmuti:
O hajde hajde djal me mu leri qka flet bota mos u ban marak o per fjalt e kota.


Lyrics submited by Almire
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019