Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Iku Beqaria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Shyhrete Behluli: E ty tka nana qun me kimete e nuse te bukur nana ty tka gjete (2)

Mahmut Ferati:Pse po ngutesh nane ta lo pak ma vone pse po u martove ke lidh dur e kome (2)

Mahmut Ferati : E mue t'shkretin a mor cme ka gjet o si e futa veten ne siklete e gjat e gjan e pata mendu e spata mend e me u martu

Shyhrete Behluli: O iku iku aman aman o kjo beqaria o pot kerkon hesap o gruja te shpija (2)

Shyhrete Behluli: O iku iku aman aman o kjo beqaria o pot kerkon hesap o gruja te shpija (2)


Ky tekst u dërgua nga Egzon

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Iku Beqaria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iku Beqaria".
3. Video është e këngës "Iku Beqaria", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0