Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Pres Me Ardhe Nje Dite E Bardhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet