A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati & Violeta Kajtazi - Djal Mos Ma Zin Priten


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/11/2014

2014-11-10T20:39:05

See Also

Violeta Kajtazi


O ec rruges sate
Djal mos ma ze priten
Me t'u afru ngat mor djal
Po ta ndali rriten

Vasho boll jam rrit
Pasha keta dy sy
Nuk du me u korit moj vashe
Taman jam per ty

Ma mire rri rahat mor djale
Edhe ruje veten
Me t'u afru ngat mor djale
Une ta shkurtoj jeten

Veç hajde njihere moj vashe
T'i qajme hallet bashke
Edhe ne ma marrsh jeten vashe
S'me mbetet marak

Hajde vete afrohu
Nese me don veç mu
Ma ke marre fuqine moj vashe
S'muj me t'u afru

Ma ke marre fuqine moj vashe
S'muj me t'u afru

Larg une jam o djale
Ku ??? kaq shume
Çka bahet me ty ore djale
Une me t'u afru

Keshtu une nuk duroj
Keshtu halli nuk qahet
Afrohu pa frik moj vashe
Se kam keq nuk bahet

Ma mire rri rahat mor djale
Edhe ruje veten
Me t'u afru ngat mor djale
Une ta shkurtoj jeten

Veç hajde njihere moj vashe
T'i qajme hallet bashke
Edhe ne ma marrsh jeten vashe
S'me mbetet marak

Mundohu t'afrohesh
Sillu rreth e qark
Sa ma shume t'afrohem vashe
Po te shoh ma larg

Sa ma shume t'afrohem djale
Po te shoh ma larg

...


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019