Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - A Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Rruges time ke kalu
O ke kalu
E s'ke dasht ti me m'taku
O me m'taku

Ref...x2
Ah dashni çka m'ke ba
Pika n'zemer don me m'ra
Kur mendoj se t'kam pas
Ah kjo zemer don me m'plas

Po si munde me m'harru
O me m'harru
Kurre s'kam dasht me t'lendu
O me t'lendu

Ref...x2
Ah dashni çka m'ke ba
Pika n'zemer don me m'ra
Kur mendoj se t'kam pas
Ah kjo zemer do me plas


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - A Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Dashni".
3. Video është e këngës "A Dashni", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0