Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Dada - Pershendetje (Feat. Arif Dushaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pershendetje zemra e thyer
me nje miljon zhgenjime
A mundem te pys? a mundem te pys?
A te ka ngel nje grimc dashnie,
nga ajo historia ime
A mundem te pys? a mundem te pys?

Zgjedhja jote prishi endrrat e mia
Force dashnia humbi nga vetmia
Vetmia foli shum vetmia foli shum
Me shum se njerzit qe bejn zhurm

Miljona gabime,dashni ti I bone
Dhe asnjeher falje sme kerkove
E une kam pritur ti per me ndryshu
Asnjih falje ske kerku

Pershendetje zemra e thyer
me nje miljon zhgenjime
A mundem te pys? a mundem te pys?
A te ka ngel nje grimc dashnie,
nga ajo historia ime
A mundem te pys? a mundem te pys?
Majlinda Dada
Featuring: Arif Dushaj
Publikimi: 13/10/2022
Muzika: Alsked Rrenja
Teksti: Majlinda Dada
M.U.A: Rozana Cepele
Styling: ElaMajlinda Dada - Pershendetje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pershendetje".
3. Video është e këngës "Pershendetje", por nuk këndohet nga Majlinda Dada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Dada:


Komente 0