Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

aman e kam dasht ni zambak te bardh
o me mashtroj moj nane me mori ne qaf .....refx2

pa shiko si rjedhin lotet e mia
ne mes nesh ka lindur dashuria..
ref x 2

aman mos ma kthe koken me nje an..
o me gjith zemer moj un te kam dasht... ref x 2

pa shiko si rjedhin lotet e mia
ne mes nesh ka lindur dashuria..
ref x 4Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0


Malesori - E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe".
3. Video është e këngës "E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.