Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Fuck Greece (Feat. Stresi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

nize majtofonin nigjoje zonin nigjo ti mali g ca o shqiptar? trego se kush je tregoje aftesin dhe krenarin qe ti ke jom shqiponje me dy krena kom gjak shqiptar neper vena te q...... greqine kto jan rracista plena ju me ne krenoheni luften nkum ju kerkoni doni qe shqiptarit princin e tij tja provokoni jam shqiptar zemer si luan ja q.. motren me te bukur kush venin tim e sha......kjo esht nje mesazh per tgjith kto rracista ta fus plumbin ne kok se jeni tgjith si prifta mos u shtyni me shqiptarin o grek te mallkuar jeni rrace pederasti jeni tok e mallkuar e keni nje simbol mbajeni per vete keni hero prift papajaniNuk kemi video për këtë këngë.


Mali G Grand Thugz
Featuring: Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/04/2013


Mali G Grand Thugz - Fuck Greece
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck Greece".
3. Video është e këngës "Fuck Greece", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0