Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mali G - Ok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ok".
3. Video është e këngës "Ok", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - Ok  (Feat. Noizy & Diablo M_p_m)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

1 🔥

Featuring

Noizy

30/12/2008

2008-12-30T07:44:00+00:00yeaa
hhhaaaha
mali g ...diablo mpm
noizyyyyy

were on top of the rest we fuck all the best OK
We're the crazy brotherhood
We share the last morsel of food
Love for all my shqipes straight from the hood
OK

Zgjohuni prej andrave se ky asht realiteti
Nuk pys asnjonin se jom vet I vërteti
Çohen krejt n’kom se te dera hyni Mbreti
Kudo që t'jeni , c'fardo që t'keni
e kom nji zemër që po'm'del prej veni
Hap pas hapi tu ec rrugës me vete mendojna:
-“A jom tu u knaq me Çdo sen qe bojna”
Kurorën e art mbi koken lart
Se lun as topi ktu jena t'part
Gjith inatÇia , ua qi motrat q’tash
I rash m’rreth botes e si na nuk pash


Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet