Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mali G - Ndaq Qiko Ndaq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndaq Qiko Ndaq".
3. Video është e këngës "Ndaq Qiko Ndaq", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - Ndaq Qiko Ndaq  (Feat. Etna)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Etna

12/09/2011

2011-09-12T12:34:59+00:00Hy n'club i pit i bom tap
Me femra rreth e qark që po munen me mu kap
Se afrohen afër Malit e i pys se qa kërkon
Thot si ti s'ka tregon që shum m'don

I them mos ma thuj emrin nuk po du me ta dëgju zonin
Ajt thirre ata shoqen ta prezantoj me njanin
Hajde qiko mos u nal sonte ti kërce
Kur ta shoh se po mërzitem ik pak ma anej

I them ndaq ey ey ndaq qiko ndaq
E di që jam rrugach qiko ndaq qiko ndaq
Ose plaq n'ven e di jam për kët sen
E di që po t'qmend qik e di t'lej pa men

Maksi

Qiko ndaq ti qiko ndaq
Shake that body
ETNA dhe Mali G ktu
So feel this party

Shqipri Kosov dhe Diaspor
Shake that body
Qoni Duart lart e sa më lart
So feel this party

Pim-V

Vjen 1 za qe pe nin thot ETNA mirmëngjes
Se na dim me bo muzik me zero interes
E me fjalt që i thom loqko krejt tu përshtaten
Bojna atmosfer sikur ditën edhe natën

Ti ose ajo cila don me mu
Cila po vjen cila don me m'shoqru
Se une edhe Mali sonte dojna disponim
Ndaq qiko ndaq ky është veq propozim

2-Rim

Stabil sun rrin zemër je msu me livrit
Trupi ty ta lyp me livrit me ksi beat
Kam super aftsi me për me t'bo une për veti
Ty ta boj befasin që s'mun e boni tjetri

Je e musht me energji sikur full bateri
Kam plan strategji emocion jam për ty
Qiko ndaq qiko ndaq kshtu që dridhe mos u ndal
Thirri edhe shoqet kur un ty t'jap sinjal

Maksi

Qiko ndaq ti qiko ndaq
Shake that body
ETNA dhe Mali G ktu
So feel this party

Shqipri Kosov dhe Diaspor
Shake that body
Qoni duart lart e sa më lart
So feel this party.


Ky tekst u dërgua nga  Doni-G
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet