A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi - Adelajda


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/09/2009

2009-09-28T11:36:28

Kce...

Ref:
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,o Adelajda

Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,o Adelajda

Ajde ca pi knoj
Adelajden me vullnet
ajde Mandi i Nishtulles
o e past me jet

ajde ca pi knojo
sonte me vullnet
Mandi i Nishtulles
o e past me jet

Ref:2x
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,Adelajda
Adelajda,Adelajd e vogel

kce..kceE

o te gilavava o Adelajda
te gilavava Adelajda
o Mandi i Nishtulles gilavea
ajde Mandi te gilavea
aj te gilavava Adelajda
te gilavava o Adelajda
Mandi i Nishtulles
un po i knojo2x
o Adelajden ca ja knojo
Adelajd e vogel
un ja knoj
o ca i knoj ren me rene
ca i knoj o ren me ren
a te gilavava Adelajda
te gilavava Adelajda
lellelejj..


Lyrics submited by Gulu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019