Audio

Mandi Nishtulla & Vllezerit Krasnici - Tallava 2011


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/07/2011

2011-07-31T18:10:40

Më Shumë Nga

Vellezerit KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2011" kënduar nga Mandi Nishtulla & Vllezerit Krasnici.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi Nishtulla & Vllezerit Krasnici i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...