Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajcaj - Fenomen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Ora 5 ne Mengjes
ti su ktheve un po pres
nuk kam fjet gjume skam ne sy
e pyes veten ku t,kam ty

20 her ne telefon
te therras ti se degjon
zhurm e madhe ne diskotek
n,dur te kujt a thu ke mbet

Ti je nje Fenomen
s,din kur shkon as s,din kur vjen
Fenomen Fenomen
n,fije askush nuk te bjen

Un po sillem neper shtepi
posht e nalt jasht e mbrenda
ti c,do nat me shoqeri
mua krejt me plasi zemra

20 her ne telefon
te therras ti se degjon
zhurm e madhe ne diskotek
n,dur te kujt a thu ke mbet
Maria Lajçaj
Publikimi: 01/07/2013
Muzika: Gjon Bibaj
Teksti: Gjon Bibaj
Video Produksioni: Musical


Maria Lajcaj - Fenomen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenomen".
3. Video është e këngës "Fenomen", por nuk këndohet nga Maria Lajcaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 1