Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi & Vedat Ademi - La, La, La Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

O Zot si nuk e dija jeta ish aq e veshtir.
O jo si nuk e dija te jetosh qenka mrekulli.
O jo si nuk e dija pse duhet shpesh te qaj ose ndonjeher me te perditeshmen vogelsi.
O jo si nuk e dija pse njerzit sduhen me tshikojn.
O Zot si nuk e dija pse njerzit sduhen me te degjojn.
O jo si nuk e dija pse duhet tsakrifikoj per keta njerz dashurin coptojn.
Por une vazhdoj kendoj...

Ref:

La La La La La La La La....
E une vazhdoj kendoj
La La La La La La La La....

O Zot si nuk e dija pse njerzit qe do me shum duhet te shkojn.
O jo si nuk e dija pse kitara le ca lote ket nate.
O Zot si nuk e dija nuk di me...asgje.
Vec di te them Jeta ime seshte nje enderr por une vazhdoj enderroj.
ooooooooohhhhhhhhhhooooooo...


Mariza Ikonomi & Vedat Ademi - La, La, La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La, La, La".
3. Video është e këngës "La, La, La", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi & Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0