Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjusi Bomit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Marjusi Bomit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 1 Shtator 2015, Marjusi publikon videoklipin "Mos Me Ler Si Nje Rrobe E Vjeter", në bashkëpunim me Xhefri Llani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Defrim Qerimi

Eri Malaj

Luciano Dresa

Ilaz Kosova

Arsen Peqini

Romsi

Mandi Zeqiri

Feriz Berisha

Vis Milotsi

Ferdi Demir

Tags: Marjusi Bomit, Marjusi


Komente mbi këtë artist