TEKSTESHQIP

Altin Tirona & Marjusi Bomit
Koli Çun Kampion
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Koli Çun Kampion" kënduar nga Altin Tirona & Marjusi Bomit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.