Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mark Marku - Vec Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Me Ty".
3. Video është e këngës "Vec Me Ty", por nuk këndohet nga Mark Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mark Marku - Vec Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

Jukebox Group

Komente

Asnjë Koment

05/07/2014

2014-07-05T20:01:30+00:00Po du me provu sene t'reja,
senet t'vjetra du mi lan
nese svjen ti vjen ajo tjetra,
mos e le ti per ma von
pom pelqen mu qdo moment,
sa her pom vnon ti n'siklet
me ta than si komplimet,
je kam ngreh mu si magnet
And I Like It I Like It qysh din ti me bo
And I Like It I Like It me ty krejt mi bo
pom pelqen kur po kcen,
pa pi sen pom nxen
se shum sene tjera t'mira kena,
na dy bashk duhet krejt mi bo

Krejt i kisha dhan , veq me ty me kan
Mos um thuj jo bon jo sbon
Hajde pe nalim at kohen mi bo bashk senet qe sbohen (2x)

Po du me provu sene t'reja,
senet t'vjetra du mi lan
nese svjen ti vjen ajo tjetra,
mos e le ti per ma von
pom pelqen mu qdo moment,
sa her pom vnon ti n'siklet
me ta than si komplimet,
je kam ngreh mu si magnet
And I Like It I Like It qysh din ti me bo
And I Like It I Like It me ty krejt mi bo
pom pelqen kur po kcen , pa pi sen pom nxen
se shum sene tjera t'mira kena,
na dy bashk duhet krejt mi bo

Krejt i kisha dhan,
veq me ty me kan
Mos um thuj jo bon jo sbon
Hajde pe nalim at kohen mi bo bashk senet qe sbohen (x2)

fjalt shum jon kam lodhin,
si shpesh po na ndodhin
i njejti personazh,
veq e ndrron ti rolin
jeten po du me dhan,
qata po lypi shkas
met pa me tjeterkon,
tranona bertas

Krejt i kisha dhan,
veq me ty me kan
Mos um thuj jo bon jo sbon
Hajde pe nalim at kohen mi bo bashk senet qe sbohen (x2)


Ky tekst u dërgua nga ArbenitZ
Më Shumë Këngë Nga Mark Kastriot Marku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet