Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mars - La Casa De Papel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me Mu s’ki qka fol
mos ma tesh ( tesh tesh )
me Mu mun me fol
vec me kesh ( kesh kesh )
hapat e suksesit
pom njekin
une po du me marr
Qa tjert sun e prekin

Pika pare, ti s'ki aftsi
ti me ardh, ku muj me mrri
osht shum nalt, s’mun me mrri
osht shum nxeht, mun mu shkri
ti ki bi**ha, s’ki shoqni
per dallim pi teje
my friends, my family!

t'duket vetja queen instagrami
liket followersat ti ka rrit njoni
jom tu fluturu mun mem pa pi xhami
shum telefonata tu mu djeg ekrani

[REF. x2:]
Shum Feel
La casa dhe papel
Tu menu per kel
E’leee del ku t del

kush jom a po ta rrok.
jom Mars qe jeton n tok.
Dun me m'pa keq
Dun me m'pa broke
Tu fitu
si me shit COC.

O bir, mos jeto n’rrena
Krejt ca sheh pernime o e jemja
Shum shifra n’konto o gjendja
S’ti ka pa syni
S’ti lexo mendja
..x2
Like this
Like that
Ca bo ti me grup
un i boj vet.

[REF. x2:]
Shum Feel
La casa dhe papel
Tu menu per kel
E’leee del ku t delNuk kemi video për këtë këngë.


Marsi
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/01/2020
Teksti: Marsi & Ghulo
Produksioni: Nurteel


Mars - La Casa De Papel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Casa De Papel".
3. Video është e këngës "La Casa De Papel", por nuk këndohet nga Mars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marsi:


Komente 0